Solution Architect (JGI-12082)

2024-10-22-Budapest-Mérnöki
Jobsgarden új munkatársat keres Solution Architect pozícióba
Feladatok:
-Prezentációk készítése az ügyfelek számára technikai témákban (műszaki, mind vezetői szinten) a kiberbiztonsági megoldásokról
-Szoros együttműködés az értékesítési képviselőkkel, az ajánlatkezelőkkel, a pénzüggyel és a szállítással, hogy az ajánlat megfeleljen a technikai feltételeknek -- proaktívan egyeztet a technikai kockázati tényezőkről
-- OT (operatív technológiai) kiberbiztonsági megoldások létrehozása az ügyfelek számára az energetikai kérdéseket illetően -- prototípusokat hoz létre, értékeli a meglévő portfóliót és a technológiába integrálható potenciáljukat.
-A különböző szabályozási követelményeket és lehetséges megoldásokat érti
-A kulcsfontosságú ügyfelek kezelése
-A solution architektúra és az üzleti követelmények folyamatos ellenőrzése
-Unit és integrációs teszteket vezetése, dokumentáció kezelése

Elvárások:
-Min. BSC szintű végzettség mérnök informatika, villamosmérnök, vagy kiberbiztonság területén
-Min. 5 éves tapasztalat az energetikában vagy más hasonló kritikus, gyártással kapcsolatos infrastruktúrában
-- Mély tapasztalat az operatív technológiával (OT) a kiberbiztonsággal, a hálózatépítéssel és az ipari vezérlőrendszerekkel.
-- Tapasztalat rendkívül hatékony kiberbiztonsági megoldások fejlesztésében és architektúrák tervezésében.
-- Kiváló kommunikációs készség: képes világosan és tömören kommunikálni az emberek széles körével, különböző szervezeti szinteken.
-- Projekt attitűd
-- Ügyfélközpontú gondolkodásmód, képes rangsorolni és végrehajtani a feladatokat nagy nyomás alatt

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)