Épületgépészeti karbantartó mérnök - (JGM - 12012)

2024-10-17-Budapest-Mérnöki
A Jobsgarden multinacionális gyártásban tevékenykedő megbízója számára keres Épületgépész mérnök munkatársat.
Feladatok:
• Épületgépészeti karbantartási feladatok szervezése
• Elektronikus karbantartási rendszer kezelése
• Gépészeti tervezések és dokumentációk készítése
• Kapcsolattartás karbantartó cégekkel
• Épületgépészeti rendszerek és berendezések karbantartásának irányítása
• Projektmenedzsmenti/koordinációs feladatok ellátása

Elvárás:
• Gépészmérnöki végzettség
• Szakmai tapasztalat épületgépészeti tervezésben/kivitelezésben/üzemeltetésben/karbantartásban
• AutoCad felhasználó szintű ismerete
• Épületgépész szakirányú végzettség előny

Előny:
• Klíma és légtechnikai berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Széleskörű cafeteria rendszer
• Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális nagyvállalati környezetben

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)