Kiszállítási Koordinátor (SZJ-11982)

2024-09-16-Budapest-Gyártás
Autóipari szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk Kiszállítási Koordinátor munkatársat.
Feladatok:

-- Készáru-raktár folyamatainak koordinációja:
-- Betartja és betartatja a készlet-könyvelési rendet a területén
-- Betartatja és betartatja a tárolási- és anyagmozgatási rendet a területén
-- Részvétel a leltározásban
-- Felelős a területhez tartozó eszközök (emelőgépek, akkutöltők, pántolók, scannerek és terminálok) szakszerű használatáért, állag-megóvásáért
-- Felelősségi területéhez tartozó területek 5S irányelvek szerinti tisztaságának fenntartása
-- Közlekedési területek és egyéb helyek megfelelő használata, kiemelt figyelemmel a menekülési utak tisztán tartására.
-- A feladatok elvégzéséhez szükséges műveleti idő felügyelete, hatékonyság ellenőrzése, szükség szerinti átcsoportosítás
-- Rábízott területtel kapcsolatosan a belső- és külső auditokra történő felkészülés

Az ideális jelölt rendelkezik a következőkkel:

-- Középfokú végzettség
-- Raktározás területén szerzett minimum 5 éves tapasztalat
-- Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
-- Autóipari beszállítónál szerzett raktározási tapasztalat
-- Középfokú angol nyelvtudás
-- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Ms Office)
-- Targoncavezetői engedély (3324, 3323, 3314)

Amit kínálunk:

-- Multinacionális környezet
-- Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
-- Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
-- Fejlődési lehetőség
-- Támogató csapat
-- Cafeteria

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)