Kutatói Asszisztens (JGM - 11902)

2024-04-24-Gödöllő-Mérnöki
Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, kutatás-fejlesztéssel foglalkozó partnerünk budapesti székhelyére keresünk új kollégát Kutatói asszisztens munkakörbe.
Feladatok:
-- A kutatólaboratóriumi napi operatív feladatok ellátása a katalizátorszintézis, fémorganikus/általános szerves,-és polimer kémia területén
-- A vezető kutatóvegyész munkájának támogatása: gyakorlati/preparatív feladatok elvégzése
-- Méretezés, technológiaátadás, folyamatoptimalizálás
-- Anyagok raktározási rendszerének ismerete, az adatbázis kezelése, frissítése
-- A vegyi anyagok biztonságos kezelése, a késztermék csomagolásának és szállításának ismerete, felügyelete
-- A laboratóriumi berendezések rendszeresen karbantartása, kalibrálása
-- Az egyéni és kollektív védőeszközök és nedvszívók helyének, használatának és állapotának ellenőrzése
-- A veszélyes hulladékok összegyűjtése és az előírásoknak megfelelő kezelése

Végzettség:
-- Vegyésztechnikus/operátori végzettség
-- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
-- Vegyipari gyártásban szerzett tapasztalat
-- Preparatív kémia, kémiai vegyületek ismerete
-- Alapvető ismeretek a kémiai vegyületek elemzésében
-- Szerves, fémorganikus kémiai ismeretek

Amit kínálunk:

• Megbecsülés
• Barátságos légkör
• Nemzetközi kitekintés
• Innovatív munkakörnyezet
• Rugalmas munkaidő

Amit a béren felül kapni fogsz:

• Bónusz
• Cafeteria (SZÉP-kártya)
• Egészségbiztosítás

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)