Automatizációs értékesítő mérnök (JGM- 10830)

2024-04-24-Budapest-Mérnöki
Nemzetközi, technológiai innovációban kiemelkedő Partnercégünk számára keresünk új munkatársat Automatizációs értékesítő mérnök pozícióba
Feladatok
• Projekt lehetőségek felkutatása
• Ügyféllátogatások, technikai felmérés és tanácsadás
• A projekthez kapcsolódó helyszíni igények és lehetőségek felkutatása
• Projekt ajánlatok kidolgozása
• Az árajánlatok összehangolása techniaki oldalról, szerződéskötésben aktív részvétel
• Tárgyalások végigvitele az ügyfelekkel
• Együttműködés a projektvezetőkkel, a szakmai területtel
• Az adott régióban történő gyakori utazás

Követelmények
• Ipari automatizálás vagy hidraulika területen szerzett többéves tapasztalat
• Mérnöki végzettség
• Ügyfélkezelési gyakorlat: projekt vagy sales beállítottság és/vagy tapasztalat
• Műszaki háttér és megközelítés; ügyfélorientált gondolodásmód
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• Jó kommunikációs képesség
• Proaktivitás, precíz, eredményorientált hozzáállás
• Érdekérvényesítő és együttműködési képesség

Amit kínálunk:
• Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
• Mutinacionális vállalati környezet, családias, támogató csapat
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag és egyéb szolgáltatások igénybevétele

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)