Ipari mérnökség vezető

2024-10-03-Debrecen-Gyártás
A munkáltatóról / About the company
A Jobsgarden Kft. multinacionális, innovatív partnere számára keres Ipari mérnökség vezető pozícióba munkatársat.
Pozíció részletezése / Position overview
Feladatok
Stratégiák kialakításában való aktív részvétel és szoros együttműködés az anyacéggel és külföldi gyáregységgel
Stratégiai projektek támogatása
Mérnökökből és technikusokból álló gyártástámogató csoport irányítása, tagok mentorálása, technikai tanácsadás és folyamatos fejlesztési projektek segítése
Egyéni fejlesztési tervek készítése, nyomon követése
Rövid és hosszútávú célok meghatározása a csoporttagokra, illetve a csoport egészére vonatkozóan
Mérőszámok figyelése, szükség esetén a határszámok növelése vagy csökkentése
Gyakornokok folyamatos figyelése, fejlesztése és segítése
Csapat kulcs tevékenységeinek folyamatos fejlesztése
Gyártási értékáram folyamatok kialakítása és fejlesztése.
Gyártási és raktári kapacitások elemzése, S&OP folyamatok támogatása.
Beruházások előkészítése, kivitelezése.
A gyártás és raktárak mindennapos működésének támogatása automatizálási lehetőségek fejlesztése (Ipar 4.0).
Termékek árazási folyamatának fenntartása és javítása
Adatelemző tevékenységek fejlesztése és kiaknázása
Vállalati lean kultúra fejlesztése, lean programok vezetése..
Új termékek gyártási folyamatainak biztosítása.
Folyamatfejlesztés, optimalizálás és költséghatékony, hibabiztos megoldások keresése a minőség javításán keresztül
Lean alapelvek használatának biztosítása a napi tevékenység során
Kapcsolattartás a többi mérnöki, létesítmény gazdálkodási, gyártástervezési és termelési csapatokkal
Állóezközökhöz és csapat működéshez köthető költségvetés tervezése, kezelése és napra készen tartása. (CAPEX, OPEX)

Elvárások
Felsőfokú műszaki végzettség
Ipari környezetben szerzett tapasztalat
5-6 éves vezetői tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
LEAN irányelvek ismerete

Amit kínálunk
Fejlett technológiai környezet, legkorszerűbb rendszerek (Ipar 4.0) és megoldások
Modern, innovatív munkakörnyezet
Nemzetközi kapcsolatok kialakításának lehetősége
Külföldi kiküldetéseken, stratégiai tervezésben való aktív részvételi lehetőség
Fiatalos légkör
Kihívásokkal teli munka
Munka-magánéletet támogató cégkultúra
Versenyképes juttatási csomag
Számos elemből választható Cafeteria

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)