Senior C# Developer (SE-12062)

2024-09-23-Debrecen-IT
Szoftverfejlesztői területünkre keresünk tehetséges és tapasztalt munkatársat ügyfelünk számára
Főbb feladatok:
• Meglévő és új rendszerek fejlesztése, üzemeltetése, optimalizációja
• Komplex problémák megértése és megoldási javaslatok kidolgozása komplex projektek kapcsán, ügyfél-kapcsolattartás és tanácsadói szerepkör felvállalása
• Technikai együttműködés az ügyfélkörrel és társosztályokkal.
• Agilis projektmenedzsment keretein belüli munkavégzés.

Elvárások:
• C# ismerete
• Rendszerszintű és objektum-orientált gondolkodásmód.
• Legalább egy scriptnyelv (Bash/Powershell/Python) ismerete.
• Tapasztalat CI/CD rendszerekben (Jenkins/Github/Azure DevOps) és Git használatában.
• Csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is képes.
• Jó kommunikációs készségek magyarul és angolul.

Előnyök:
• Azure DevOps pipeline ismeretek.
• Infrastructure as Code tapasztalat (Ansible, Terraform).
• Kubernetes, adatbázis ismeretek.
• AWS cloud platform tapasztalat.
• Monitoring és logging ismeretek (Grafana, Prometheus, ELK stack).
• XML technológiák (XSLT, XSD) ismerete.

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)