Műszaki értékesítő (JGM- 11983)

2024-09-20-Kecskemét-Mérnöki
Elektronikai gyártásban kiemelkedő partnercégünk számára keresünk munkatársat Műszaki értékesítő pozícióba
Feladatok:
-- Bizalmi és stratégiai kapcsolatok kiépítése új és meglévő ügyfelekkel, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése
-- Ajánlatadás koordinálása: tárgyalások önálló vezetése, a kapcsolódó anyagok elkészítése, belső erőforrások összefogása
-- Rendelések egyeztetése, fogadása, kezelése,
-- Ügyféltalálkozókon, rendezvényeken való részvétel, szervezésben, koordinálásban való aktív közreműködés
-- Éves szerződések előkészítése, megújítása
-- Az üzletágra vonatkozó kereskedelmi és marketing stratégia kialakításában való aktív részvétel
-- A piac folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:
-- Minimum középfokú végzettség
-- 3-5 év B2B konzultatív értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
-- Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
-- Értékesítés-, vevőorientált hozzáállás
-- Önálló, pontos munkavégzés
-- Kiváló kommunikációs készség
-- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
-- Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
-- Mutinacionális vállalati környezet, családias, támogató csapat
-- Hibrid munkavégzés
-- Céges személyautó

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)