Back Office adminisztrátor (PE-11519)

2023-01-18-Budapest-Adminisztráció/Back office
A magyarországi energiapiacon aktív, komplex energiaszolgáltatásokat nyújtó vállalat magyar csapata keres Back Office számlázó csapatába új munkatársat.
Feladatok:

• kiegyenlítés-visszavétel,
• lokális nyomtatású számlák borítékolása,
• adatok előkészítése,
• Excel táblák kezelése,
• munkairányító igazgató eseti jelzése alapján a BO területen lévő bármely szakterületen történő alkalmi munkavégzés az érintett csapat vezetőjének iránymutatása és felügyelete mellett

• pontos, precíz munkavégzés;
• gyors betanulási képesség;
• monotonitás-tűrés; rugalmasság jellemez,
• csapatban és egyénileg is képes vagy hatékonyan munkát végezni;

Előnyt jelent:

• van bárminemű SAP ISU tapasztalatod, felhasználói szintű SAP-ISU rendszerismereted

Amit kínálunk:

• Határozott idejű szerződés
• Szakértők segítségével ismerkedhetsz meg, vagy mélyítheted el tudásodat az energiaszektor háttértámogatási folyamataiban és egyedi tudásra tehetsz szert,
• Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz,
• Versenyképes fizetést, cafeteriát és összetett juttatási csomagot,
• Munkavégzéshez szükséges magas színvonalú eszközöket,
• Modern irodai környezetet

Munkavégzés helye:

• Budapest, 11. kerület
• home office lehetőség

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)