HR Generalista (PE-11525)

2023-01-20-Heves megye-HR/Jog
Munkaköri feladatok

• Toborzási folyamat teljes körű bonyolítása és adminisztrációja. Felvételi engedélyek ügyintézése, pályázó adatbázis karbantartása, hirdetések kezelése és kapcsolattartás közvetítő és munkaerő kölcsönző cégekkel, interjúk szervezése.
• Munkaügyi feladatok teljes körű ellátása: belépő munkavállalókkal kapcsolatos feladatok: munkaszerződés, tájékoztató, munkaköri leírás, betanulási terv elkészítése, munkaszerződés módosítások elkészítése, kilépő munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés, bérszámfejtés naprakész tájékoztatása a be és kilépő dolgozókkal kapcsolatosan, időadatok előkészítése bérszámfejtésre.
• Képzési folyamat teljeskörű bonyolítása és adminisztrációja. Éves oktatási terv létrehozása és karbantartása, kapcsolattartás képző cégekkel, ajánlatkérések és szerződések kezelése, oktatások szervezése és regisztrálása, tanulmányi szerződések kezelése, éves beszállító értékelés elkészítése.
• Employer branding tevékenységek és események támogatása. Vállalati rendezvények szervezése, részvétel állásbörzéken, belső vállalati kommunikáció bonyolítása.
• Vállalati egészség program működtetése, kapcsolattartás beszállítókkal, szerződések kezelése, költség és részvétel követés, benchmark.
• Tanuló és gyakornok programok támogatása.
• Rightway program kezelése és központi riportokhoz adatszolgáltatás
• HR vezető munkájának támogatása és részvétel HR projektekben
• Képzéssel kapcsolatos auditokon való megfelelés biztosítása a megfelelő oktatási adminisztráció által.

Munkaköri követelmények

• Felsőfokú iskolai végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Néhány éves szakmai tapasztalat hr / munkaügy területen
• ISO TS 16949 minőségbiztosítási rendszer ismerete
• ISO 14001 környezetirányítási rendszer ismerete
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS-Office, SAP HR)
• Precíz munkavégzés
• Asszertív kommunikációs készség

Preferált személyiség

• Eredményorientáció – határidők betartása, HR szabályok, szabályzatok betartatása.
• Széleskörű adminisztrációs tapasztalat: különös tekintettel időadatok pontos előkészítése bérszámfejtésre, munka törvénykönyvének ehhez releváns részeinek ismerete.
• Pozitív, szisztematikus személyiség, szabálykövető, odafigyel a részletekre is, de nem veszik el benne.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)