Project Engineer – Mechanical (gépészeti fókusszal)

2023-01-23-Környe-Mérnöki
A Jobsgarden Projektmérnök munkatársat keres gyártási technológia terén piacvezető multinacionális partnercége számára
Feladatok:
• Karbantartási költségek csökkentése és az OEE növelése
• Műszaki dokumentumok elkészítése és kezelése
• Beruházási projekt jóváhagyását célzó műszaki felülvizsgálata
• Projekt költségvetésének kezelése
• Anyagkezelés
• Jelentések készítése
• Alvállalkozói menedzsment
• Projekt lebonyolítása (gyári átvételi teszt, helyszíni átvételi teszt)
• Projekt tervezés és dokumentáció
• Felelős a berendezéssel kapcsolatos menedzsmentért és a tevékenységével kapcsolatos
dokumentációs munkáért
• Megbízhatósági adatok javítása, biztosítása a berendezések tartósságát a meghatározott
karbantartási stratégiát követve, beleértve a kritikusságot (optimális költségek mellett)
• Felelős a gépi technikai paraméterek átalakításáért a MPT termékkövetelményeinek
megfelelően és kapcsolatot tart a kereskedő technikusával.
• Felelős az érdekelt munkavállalók és karbantartók képzéséért a műszaki módszerekkel
kapcsolatban (folyamatos képzés)
• Felelős a szakemberek és karbantartó személyzet számára képzés és továbbképzésért
• Megbízhatósági felülvizsgálatok készítése

Követelmények:
• Alap (BA) mérnöki diploma Villamosmérnök vagy Gépészmérnök szakon
• Nyelvismeret: Angol (folyékony)
• Szakmai tapasztalat: 3-5 év gyártó környezet szerzett tapasztalat;
• projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:
-- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
-- Hosszútávú munkavégzés, karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
-- Szakmai fejlődés innovatív gyártási technológia mentén, multinacionális környezetben
-- Továbbképzési lehetőségek

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével a ildiko.zsula@jobsgarden.hu e-mail címre várjuk.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)