QA szakterület vezető szakértő (LJ-11102)

2023-01-23-Budapest-IT
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk QA szakterület vezető szakértő pozícióba szakembereket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Feladatok:
-- QA szakterületi kutatás, fejlesztési feladatok irányítása és végrehajtása.
-- tesztelői csoport szakmai támogatása, szakmai mentorálása,
-- a csoport folyamatos fejlesztése, részvétel a teljesítmény-értékelésben,
-- a tesztelői csoport számára belső oktatások koordinálása, javaslatok a külső oktatásra,
-- kiválasztási folyamat IT oldalról való támogatása, a jelöltek szakmai interjúztatása,
-- a szervezetépítésben, belső folyamatok javításában való proaktív részvétel,
-- tesztelés elméleti tudás folyamatos építése a szervezetben.
-- technológiai ismeretek és szempontok folyamatos kutatása és bővítése meglévő rendszerekhez,
-- a szervezet által használt technology stack ismerete a felügyelt projekteken,
-- QA szakterületi kutatás, fejlesztési feladatok irányítása és végrehajtása,
-- minőségbiztosítási osztályvezető aktív támogatása,
-- tesztelési keretrendszer fejlesztése,
-- együttműködés a tesztelőkkel, fejlesztőkkel,
-- vállalati által fejlesztett rendszerek tesztelése,
-- projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése),
-- részt venni a projektekben, mint a szakértő tesztelő a teszt tervezésben, teszt automatizálásban vagy akar teszt futtatásban

Szakmai elvárások:
-- 5+ év tesztelői munkakörben eltöltött tapasztalat
-- Teszt architekt, szenior tesztelő vagy szenior tesztautomatizáló-ként szerzett tapasztalat
-- Erős API tesztelési tapasztalat, REST standard-ek ismerete.
-- Teszt automatizálási tapasztalat (Back-end mindenképpen, Front-end jól jönne)
-- JAVA alapú tesztautomatizálási tapasztalat.
-- JUnit vagy TestNG ismerete.
-- Magabiztos adatbázis felhasználói ismeretek
-- Alapszintű UNIX/Linux környezet ismerete.
-- Maven, GIT használat ismerete.
-- CI/CD eszközök (pl.: Jenkins), használatában alapszintű ismeret.
-- Docker alapszintű ismerete.

Előny:
-- Rest Assured teszt automatizálás tapasztalat
-- Jmeter tapasztalat.
-- Kubernetes alapok.
-- Redis, MongoDB ismeret.
-- Főiskolai vagy egyetemi szintű informatikai végzettség.
-- Szakmai angol olvasási szint.
-- Atlassian termék (Confluence, Jira) ismeretek.

Amit kínálunk:
-- Változatos projektek a legmodernebb technológiákra alapozva
-- Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek tesztelésében való részvétel
-- Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében.
-- Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
-- Jól felszerelt modern iroda és távoli munkavégzési lehetőség.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)