Gyártástechnológiai Folyamatszakértő (JGI - 10917)

2023-01-23-Borsod-Abaúj-Zemplén megye-Mérnöki
A Jobsgarden gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, multinacionális megbízója számára keres Gyártástechnológiai Folyamatszakértőt.
Feladatok:

-- Gyártástechnológiai folyamatok fejlesztése, zavartalan működésének biztosítása
-- Állásidő növelése, szükséges feltételek meghatározása
-- Folyamatok minőségének javítása
-- Technikai projktek támogatása
-- Gyártási riportok készítése
-- Technikai problémák esetén üzemzavar elhárítás
-- Javaslattétel, együttműködés
-- Oktatási anyagok készítése

Elvárás:

-- Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök végzettség
-- Releváns szakmai tapasztalat a gyártásban
-- Műszaki gondolkodásmód
-- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
-- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Nemzetközi tanulási lehetőség és projektekben való részvétel
• Innovatív, rugalmas vállalati környezet

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az ildiko.zsula@jobsgarden.hu e-mail címre várjuk.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)